Hakkımızda

Roverseeds tohum 2017 yılında Antalya’da kurulmuş bir firmadır. Kuruluş tarihi olarak yeni bir firma olmakla beraber şirket bünyesinde deneyimli ziraat mühendisleri ve tohumcular barındıran, tohumculuk geçmişi olarak 30 yılı aşkın bir tecrübenin getirdiği deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. 

Şirket ortaklarımız Türk tohumculuğunda bir çok ilk’e imza atmış ve Tohum ithalatı , ihracatı , yerli tohum ıslahı ve Ar-Ge çalışmaları konusunda son derece zengin bir bilgi birikimine sahiptir.

Şirket merkezimiz ve deneme seralarımız Antalya’da  olmakla beraber satış ağımız ve çiftçi denemelerimiz tüm Türkiye’ye yayılmış durumdadır.

Şirket hedeflerimiz içinde ülkemize katma değer  sağlayacak türlerin ve çeşitlerin tespiti , geliştirilmesi ve çiftçilerimize sunulmasıdır. Uzun vadedeki  hedeflerimiz arasında en önemlisi Türk tohumculuğuna yakışır bir Ar-Ge tesisiyle birlikte teknik ve  bilgi birikimi anlamında ülkemize fayda sağlamak ve uluslararası tohum piyasasında rekabetçi çeşitlerin geliştirilmesini sağlamaktır.